Referencje

Zaufało nam już mnóstwo Par Młodych. Poniżej kilka słów na temat naszej pracy, które postanowili osobiście napisać nasi najlepsi Klienci. Co lepiej może świadczyć o naszym profesjonalizmie i zaangażowaniu, jak nie opinie naszych zleceniodawców? Jesteśmy bardzo wdzięczni za taki gest i czekamy na kolejne referencje 🙂


S&K

Piękne zdjęcia i piękny film 🙂 pozwolą nam wracać do tych niezapomnianych chwil !

Teledysk ślubny z uroczystości Samanty & Kamila dostępny jest pod tym linkiem: Click!

S&K - Referencje

Zdjęcie wyróżnione przez portal Zankyou.
ProAction w gronie 10 najlepszych fotografów we Wrocławiu: Click!

A&K

100 % Profesjonalizmu. Od podpisania umowy po odbiór materiałów. Ujęcia filmowe jak i zdjęcia to po prostu mistrzostwo świata. Aga i Damian wyłapują najlepsze momenty z uroczystości, które podkreślają piękno ceremonii. Tak przynajmniej wg. nas było na naszym ślubie i weselu ! Mamy wspaniałą pamiątkę z tego ważnego dla nas dnia i cieszymy się bardzo, że wybraliśmy ProAction do realizacji materiału. Była to najlepsza decyzja ! Co bardzo nam zaimponowało oprócz ujęć, jakości, pomysłowości w obróbce i montażu, to sposób w jaki Ci ludzie pracują. Ani my, ani goście nie byliśmy osaczeni kamerami, aparatami. Umiejętność tych ludzi wpasowania się w konwencję i niekrępowanie osób to podstawa. Polecamy gorąco każdemu kto chce mieć profesjonalne i pomysłowe podejście do tematu !

Reportaż z uroczystości Ani & Karola dostępny jest pod tym linkiem: Click!

K&Ł

Firma Proaction towarzyszyła nam w dniu naszego ślubu. Pełen profesjonalizm i zaangażowanie sprawiły, że film i zdjęcia wyszły bardzo fajnie, jesteśmy zadowoleni i ze spokojem polecamy ich usługi naszym znajomym.

Szczerze polecamy
K&Ł

K&Ł - Referencje

Zdjęcie wyróżnione przez VOGUE Italia: Click!

J&D

Zdjęcia i film są super!
Właśnie wczoraj oglądaliśmy nasz film ślubny… i to juz po raz piaty! Super pamiątka. Wszystkim przyjaciołom i rodzinie bardzo się podoba. Jesteśmy bardzo zadowoleni z rezultatów Państwa pracy!
Pozdrawiamy serdecznie, J&D

J&D - Referencje

A&A

DZIĘKUJEMY ZA CUDNY MATERIAŁ Z NASZEGO ŚLUBU 🙂 🙂 🙂 FILM,TELEDYSK ,ZDJĘCIA…. ECH… PIĘKNE !!!!!! DZIĘKUJEMY ZA KAWAŁ DOBREJ ROBOTY !!!!! Praca wykonana na 6+ z plusem 🙂 Piękne zdjęcia oraz film podkreśliły wyjątkowość tego ważnego dla nas dnia. Dziękujemy za wyczucie, smak i klasę oraz cierpliwość i wytrwałość, w tym – by przy nas nie dać się zwariować 😉 Aga z Damianem jesteście bardzo ciepłymi i przesympatycznymi ludźmi , uśmiech nie znika nigdy z Waszych ust, dlatego też pewnie świetnie się nam razem współpracowało 🙂 Materiał rewelacyjny i na pewno będzie pamiątką, do której często będziemy wracać 🙂 Pozdrawiamy i raz jeszcze dziękujemy :**, Nulka i Tulek

A&A - Referencje

M&P

Szukając fotografa ślubnego, odwiedziliśmy wiele stron internetowych i przejrzeliśmy setki zdjęć. Szukaliśmy poleceń od znajomych, ale… no właśnie. Zdjęcia ładne, kolorowe, dobra jakość, ale każdy z nich miał takie same – a to w wielkiej ramie, a to z „rzucanego” aparatu. Nie tego chcieliśmy! Szukaliśmy zdjęć, które nas urzekną, takich z „duszą”… Takie właśnie znaleźliśmy na stronie Agnieszki i Damiana.

Spodziewaliśmy się pamiątkowych fotek a otrzymaliśmy piękny album z artystyczną wizją tak ważnego wydarzenia w naszym życiu. Zdjęcia wyrażają emocje i uczucia i oddają nastrój chwil. Agnieszka i Damian pracowali bardzo profesjonalnie, byli zawsze we właściwym miejscu. Podczas wykonywania reportażu byli zupełnie niewidoczni – sami nie wiemy, kiedy zrobili nam te cudowne, ale jakże intymne i subtelne zdjęcia.

Kościół, który wybraliśmy – nasz wymarzony, okazał się być w remoncie – czy to Im przeszkodziło? Skąd! Ujęcia są tak idealnie wymierzone, iż nikt by się nie domyślił, że milimetr poza kadrem wiszą ogromne płachty folii i stoją rusztowania 🙂 Każdy z naszych 178 gości się znalazł na zdjęciu, nikt nie został pominięty!

Cytując słowa piosenki: „W życiu piękne są tylko chwile…” – dziękujemy, że uwieczniliście je nam na zawsze!
M&P

M&P - Referencje

I&M

Wyobraźcie sobie wymarzone zdjęcia z Waszego wesela – niepowtarzalne, oddające atmosferę tych ważnych dla Was chwil i przy tym po prostu piękne! Takie dokładnie zdjęcia zrobili dla nas Aga i Damian! Gdybyśmy raz jeszcze stanęli przed wyborem fotografa na nasze Wesele, na pewno podjęlibyśmy tą samą decyzję! Podczas całej ceremonii i przyjęcia Aga z Damianem blisko za nami podążali a ich obecność była jednocześnie bardzo subtelna. To wszystko pozwoliło uchwycić te prawdziwe, niepozowane emocje i cieszyć się nimi ponownie za każdym razem gdy przeglądamy nasz ślubny album. W bardzo krótkim czasie nawiązała się między nami ciepła, przyjacielska relacja, która dodatkowo zachęcała nas do pełnego im zaufania! Dzięki temu także sesja po ślubie, której się obawialiśmy, okazała się wielką przygodą! Z całym przekonaniem możemy też powiedzieć, że Aga ma niewątpliwy talent i niepowtarzalne „oko”.

Dziękujemy – po prostu!
I&M

I&M - Referencje

Zdjęcie wyróżnione przez VOGUE Italia: Click!

P&M

Witajcie,
jeszcze raz dziękujemy za miłą współpracę i cudowny efekt!
Zdjęcia są magiczne! 🙂
Jesteśmy bardzo zadowoleni. Dzięki!
Pozdrawiamy, P&M

P&M - Referencje

D&M

Witamy 🙂 na wstępie chcieliśmy wyrazić nasze ogromne zadowolenie z wyników Waszej pracy! Zarówno materiał filmowy jak i zdjęcia niezwykle nam się podobają i przewyższyły nasze oczekiwania. Z wielkim uśmiechem na twarzy oglądamy już drugi dzień non stop 🙂 Jesteśmy bardzo wdzięczni za super pomysł uchwycenia naszego ważnego dnia w życiu i jeszcze raz przesyłamy WIELKIE DZIĘKI!!!

D&M - Referencje

K&K

Serdecznie polecam !!! Zdjęcia przepiękne, super współpraca oraz pełen profesjonalizm 🙂 mamy cudowną pamiątkę z Naszego niezapomnianego, wielkiego DNIA . Dziękujemy

K&K - Referencje

I&R

Należę do tych osób, które przeszperają otchłań internetową w celu wyszukania perfekcyjnego celu. Jeżeli go namierzę, przetestuje i sprawdzi się , koniecznie chcę się tym podzielić z innymi – być może ułatwiając komuś wybór. Pod uwagę brałam wiele kryteriów – jakoś pracy, stosunek do klienta, rzetelność i osobowość. I wiecie co? ProAction bezapelacyjnie wygrało!
Skorzystaliśmy z usług ProAction w dzień naszego ślubu oraz ,,chwilę” przed, aby nagrać podziękowanie dla rodziców. Ze względu na owe podziękowania, mieliśmy szansę poznać się bliżej z naszymi kamerzystami. Od samego początku ich podejście i zaangażowanie było ogromne. Słuchają klienta – jego próśb, sugestii, pomysłów- uwzględniając wszystko czego klient zapragnie, ale jednocześnie wplątują swoje pomysły, z czego rodzi się 100%-towy sukces. Są osobami, które dbają o detale, o których zwykła osoba ( w tym momencie aktor :)) nie zdaje sobie sprawy. Dbają o wizerunek klienta na filmie – udzielają rad i wiele cennych wskazówek. Dzięki ich energii, pogody ducha i otwartości sprawili że, nagrywanie materiału było czystą przyjemnością, który z chęcią bym powtórzyła. Spędzony czas był twórczy i owocny.
Gdy otrzymaliśmy gotowy materiał do zatwierdzenia przed ślubem oniemieliśmy. Nie obierając w słowach – to był GENIUSZ wśród podziękowań. Po prostu fenomen! Z klipu tętniła energia, która uruchomiła w nas falę pozytywnych emocji. Nigdy nie widzieliśmy tak dobrze dobranego materiału, płynności, zgranie emocji, obrazu i dźwięku. Tą pracą jeszcze mocniej utwierdzili nas w przekonaniu, że o film ślubny nie musimy się martwić 🙂
Na ślubie naszym jedynym obowiązkiem nakazanym przez kamerzystów była dobra zabawa. Przez całą ceremonię ślubną jak i wesele ich praca była dyskretna i nie zauważalna. Zawsze byli w odpowiednich momentach, wiedzieli co mają uchwycić. Nasi gości polubili ich do tego stopnia, że nie chcieli ich wypuścić z wesela 🙂
Piękny dzień minął, a nam pozostało czekać na nasz upragniony film.
Zgodnie z umową trzymali się terminu, więc film dotarł na czas w nasze łapki. Obejrzeliśmy własny ślub 5 razy pod rząd! Stworzony przez nich film jest po prostu dziełem nie do skopiowania. Doskonała jakość obrazu, kadry, płynne przejścia, cudowny klimat muzyczny, i przede wszystkim nowoczesne spojrzenie na tematykę ślubną. Film jest tak energiczny, że po prostu wciąga, Dzięki czemu nie ma odruchu ,,przewijania” , jak to niestety bywa z dobrą połową filmów od konkurencji.
Jesteśmy niezwykle wdzięczni ProAction, że to właśnie oni uwiecznili nasze najpiękniejsze momenty, ramując to w niezwykłym obrazie. Bez dwóch zdań jest to firma, którą stawiam na pierwszym miejscu w tym fachu! Ciągle się rozwijają, są perfekcyjni, dbają o klienta, są słowni, profesjonalni, elastyczni i widać że kochają to co robią. Są osobami niezwykle serdecznymi, otwartymi i zawsze uśmiechniętymi. Dla nich nie ma rzeczy niewykonalnych. Całym sercem polecam wszelkie usługi ProAction! Jestem najszczęśliwszą osobą na świecie, że wybrałam właśnie ich, a oni dali od siebie więcej niż 100%. To oni spełniają marzenia o idealnym filmie ślubnym!
A do Was ProAction ostatnie dwa słowa – JESTEŚCIE WIELCY!
Dziękujemy!

I&R - Referencje

A&M

Oczekiwaliśmy aby nasze zdjęcia były pełne emocji, wzruszeń… pełne życia. Chcieliśmy aby film dostarczył wspomnień, dokładnie uwiecznił najważniejsze momenty „tego” dnia, łzy bliskich, uśmiech przyjaciół i naszą miłość. Wybór padł na ProAction, gdyż tylko oni spełniali te wymagania!!! Profesjonalne podejście do tematu, łatwy kontakt, ciekawe pomysły, pełne zaangażowanie a przede wszystkim mnóstwo cierpliwości tylko utwierdziło nas w decyzji.

Na naszym ślubie ProAction było w komplecie i foto, i film – efekt piorunujący!!! Jesteśmy zachwyceni współpracą, piękne uchwycone chwile, zaskakujące detale, wymarzone kadry i przepiękne kolory. Do tej pory wspominamy cudowną atmosferę zarówno w dniu ślubu, jak i podczas pleneru. Wciąż wracamy do tamtych chwil, pięknych chwil dzięki Wam kochani! Dziękujemy za pamiątkę na całe życie.

Pozostajemy w kontakcie, mamy nadzieje, że tak zostanie i znów będzie okazja do nowych wyzwań. Ostatnim razem zachwyciliście nas na 1. Komunii Świętej, w roli głównej Julia!!!
I znów emocje, emocje, emocje… pięknie było!!!

Czekamy na kolejne:)))))))))
Pozdrawiamy A&M

A&M - Referencje

Julia

Kochani, brakuje mi słów, aby Wam podziękować, tworzycie wspomnienia, które będą z nami zawsze, właśnie dzięki Wam. Praca, która wykonujecie pozwala na wspomnienie najważniejszych chwil w życiu, wywołuje radość, powracają emocje, tak mocne, że wywołują łzy… Agnieszko i Damianie, miło nam, że byliście z nami w tym szczególnym dla naszej rodziny dniu, jeszcze raz dziękujemy.
Pełen szacunek i podziw dla Waszej pracy!
Agnieszka, Julia, Mariusz

Julia - Referencje

N&T

Serdecznie dziękujemy za realizację filmu z podziękowaniami dla rodziców! Zachwycił naszych gości, nie wspominając o rodzicach, którym ciężko było powstrzymać łzy… Udało Wam się w pełni uchwycić nasze potrzeby i zrealizować je co do najmniejszego szczegółu, a jesteśmy wymagający 🙂 Na szczęście nie było przerostu formy nad treścią i całe piękno filmu tkwi w jego prostocie i słowach, które chcieliśmy przekazać rodzicom. Bardzo doceniamy Wasz profesjonalizm, elastyczność i dostosowanie się do naszych sugestii. GORĄCO POLECAMY!!! N&T

N&T - Referencje

A&S

ProAction nie potrzebuje żadnej rekomendacji, profesjonalizm widoczny jest na każdym zamieszonym zdjęciu czy filmie. Fantastyczni młodzi ludzie, którzy robią to co lubią, jednym słowem odpowiedni ludzie na odpowiednim miejscu.

Trudno wyrazić to co kryją nasze serca oglądając zdjęcia i film, to coś niesamowicie fantastycznego. Jeszcze raz szczerze dziękujemy za uchwycenie tej jedynej chwili, która już nigdy się nie powtórzy jednak dzięki Waszej pracy możemy zafundować sobie regularną dawkę ogromnych emocji uwiecznionych na cudownych zdjęciach i filmie. Im lepsze zdjęcia oraz film tym częściej się do nich wraca…my nasze oglądamy nieustannie.

Współpraca z Wami była czystą przyjemnością!
Sto procent satysfakcji. Dziękujemy
A&S

A&S - Referencje

J&M

Niesamowita Para fotografów z pasją…

Poszukując „tego jedynego” fotografa, który udokumentowałby chwilę naszego ślubu straciliśmy wiele czasu i nerwów, aż w końcu trafiliśmy do ProAction.

Ujęła nas ich umiejętność wsłuchania się w to, czego chcemy i nie narzucanie nam swojej wizji. Z jednej strony wzięli pod uwagę nasze marzenia, a z drugiej dodali swoją wiedzę i cudowne umiejętności – efekt fantastyczny. Profesjonalizm i pasja jest widoczna w każdym zdjęciu. Podoba mi się to, że wciąż szukają nowych , ciekawych ujęć, że nie boją się podejmować ryzyka. Pierwsi fotografowie, którzy nie zaproponowali nam sztampowych rozwiązań z cyklu sesja na sianie bądź w słonecznikach. Jesteśmy wciąż w kontakcie i jestem pewna, że jeszcze nie jedno ważne wydarzenie z naszego życia udokumentujemy z ProAction.

Trzymajcie tak dalej, unikajcie powtarzania i schematów a wiele sukcesów przed Wami:)

Polecamy wszystkim J&M

J&M - Referencje

M&M

Długo nie mogliśmy znaleźć odpowiedniego fotografa na nasze wesele, ale  jak tylko spotkaliśmy się z Agnieszką i Damianem od razu zaiskrzyło i zdecydowaliśmy się na współpracę z nimi bez zawahania. I to był strzał w dziesiątkę!

Agnieszka i Damian są bardzo sympatycznym małżeństwem, z pasją do filmu i fotografii, kreatywni, z indywidualnym podejściem do  klienta. Mają świetne pomysły na zdjęcia i na filmy – naszym teledyskiem  ślubnym wszyscy goście byli zachwyceni, a film ślubny można oglądać w nieskończoność i nigdy się nie nudzi.

Natomiast zdjęcia przewyższyły nasze oczekiwania – są piękne i oryginalne, pełne pozytywnych emocji. W niebanalny sposób zostało uchwyconych wiele wspaniałych momentów, ludzi i przedmiotów.

Współpraca z ProAction to była czysta przyjemność, niewidzialni podczas wesela – uchwycili mnóstwo  świetnych momentów pozostając niezauważalnym dla gości jednocześnie przebywając tam gdzie potrzeba.

Jeszcze raz BARDZO BARDZO dziękujemy za świetne zdjęcia i super filmiki, najlepszą rekomendacją są przecież one a my tylko pieczętujemy to naszym zachwytem.
Serdecznie pozdrawiamy i na pewno do zobaczenia 🙂

M&M - Referencje

K&J

Drodzy Agnieszko i Damianie, bardzo dziękujemy za niesamowite uwiecznienie najpiękniejszych chwil z naszego ślubu i wesela. Zarówno my jaki i wszyscy, którzy mieli okazję podziwiać materiały z uroczystości i pleneru są pod ogromnym wrażeniem Waszego talentu i profesjonalizmu. Cudowne, pełne emocji ujęcia, żywe kolory, nietuzinkowe pomysły – w pełni oddają uczucia naszego najpiękniejszego dnia, będącego początkiem wspólnego życia i urzekają pięknem detali.

Efekt końcowy przerósł nasze najśmielsze oczekiwania. Kiedy tylko powracamy myślami do tamtych chwil, sięgamy po zdjęcia i film, które sprawiają, że czujemy się niemal tak jak wtedy 🙂

K&J - Referencje