Referencje

Fotograf ślubny Wrocław | Teledysk ślubny Wrocław

fotograf ślubny wrocław
teledysk ślubny wrocław
☆ Fotograf ślubny Wrocław ☆ Teledysk ślubny Wrocław ☆

Przez 15 lat działalności z naszych usług skorzystało wiele Par Młodych. Poniżej kilka słów na temat naszej pracy, które postanowili osobiście napisać Klienci ProAction Fotografia i Film. Co lepiej może świadczyć o naszym profesjonalizmie i zaangażowaniu, jak nie opinie naszych zleceniodawców? Jeszcze raz bardzo dziękujemy za ten gest i z niecierpliwością czekamy na kolejne referencje.

fotografia ślubna Zamek Książ

Cassandra & Andrzej | Zamek Książ

Wybór Agnieszki i Damiana z Proaction to był strzał w dziesiątkę. Na nasze przyjęcie weselne szukaliśmy fotografa ze świetnym i oryginalnym spojrzeniem na estetykę weselną I oczywiście ich galleria zdjęc zwróciła naszą uwagę. Próżno tam szukać nudnych lub przeciętnych kadrów. Nikt z gości nie powiedział, że nie lubi jakiegoś zdjęcia, bo źle akurat wyszedł. Agnieszka perfekcyjnie selekcjonuje tylko najlepsze ujęcia biarąc pod uwagę właściwy moment, ekspresję twarzy gości, jak i wszystkie aspekty techniczne: oświetlenie, kadrowanie, ekspozycję i kreatywny dobór obiektywów.

Komunikacja od samego początku przebiegała znakomicie i w stu procentach profesjonalnie.

Agnieszka miała odpowiedź na wszysktkie nasze pytania, jak również sama używając swojego doświaczenia pytała nas o ważne aspekty przebiegu uroczystości, których sami wcześniej nie rozważyliśmy. Z nimi nasze wesele przebiegło bezproblemowo, a nasze wysokie oczekiwania zostały spełnione. Polecamy ich serdecznie.

zdjęcia ślubne Zamek Książ

Filming and photo service from Proaction were great. Whether you do, or do not have ready photo concepts for your wedding Agnieszka and Damian will accommodate. They act very professionally, and are very unobtrusive to guests and all involved (nothing like sometimes you can witness on other weddings, with diva like photographers with huge ego).

Communication with them is excellent, they will answer all your photo related questions and concerns. And finally the most important – the final product of edited photos, video clip and photo books is just stunning. Their style is extraordinary, you will not experience any boring shots. They have a great talent for capturing emotive moments. Our guest loved the photos and the clip.

Cassandra & Andrzej

Reportaż z uroczystości Cassandry & Andrzeja dostępny jest pod tym linkiem: Click!

☆ Teledysk ślubny Zamek Książ ☆ Film ślubny Zamek Książ ☆

teledysk ślubny Wrocław

Ania & Marcin | Pałac Wojanów

Jesteśmy bardzo zadowoleni, że wybraliśmy ProAction do uwiecznienia naszego ślubu i wesela.

Od pierwszego kontaktu byliśmy traktowani niezwykle profesjonalnie

i mogliśmy mieć pewność, że wszystko zostanie zrealizowane z najwyższą jakością. Nasze oczekiwania były nie tylko chętnie uwzględniane, ale otrzymywaliśmy również sugestie, jakie rozwiązania będą najlepsze w kontekście wybranej przez nas lokalizacji. Natomiast podczas samej uroczystości obecność zespołu ProAction była praktycznie niezauważalna. Sam efekt w postaci teledysku i filmu nie tylko spełnił, ale i przerósł nasze oczekiwania. Możemy szczerze polecić ProAction każdemu, kto chce mieć pewność, że ich szczególny moment w życiu zostanie uwieczniony w najlepszy sposób!

☆ Teledysk ślubny Pałac Wojanów ☆ Film ślubny Pałac Wojanów ☆

teledysk ślubny wrocław

Samanta & Kamil | Pałac Wojanów

Piękne zdjęcia i piękny film 🙂 pozwolą nam wracać do tych niezapomnianych chwil !

Reportaż z uroczystości Samanty & Kamila dostępny jest pod tym linkiem: Click!
Teledysk ślubny z uroczystości Samanty & Kamila dostępny jest pod tym linkiem: Click!

S&K - Referencje

Zdjęcie wyróżnione przez portal Zankyou.
ProAction w gronie 10 najlepszych fotografów we Wrocławiu: Click!

fotografia ślubna Wrocław

T&P

Ślub to ważny moment w życiu i nie można sobie pozwolić na kiepskie zdjęcia z takiego wydarzenia. Dlatego polecamy usługi Agnieszki i Damiana z ProAction. Dzięki ich zdjęciom z przyjemnością wracamy myślami do tamtych chwil. Na każdym etapie współpracowało nam się z Nimi bardzo dobrze, a dzięki ich umiejętnościom fotografowania uchwycone na zdjęciach momenty są niezapomniane.

Sesja ślubna Wrocław ☆ Sesja plenerowa Wrocław ☆ Artystyczna Sesja ślubna Wrocław ☆ Zdjęcia plenerowe Wrocław ☆

Tajemnicza Para | Tajemnicze Miejsce: Click!

fotograf na ślub

Ania & Karol | Haston City Hotel

100 % Profesjonalizmu. Od podpisania umowy po odbiór materiałów. Ujęcia filmowe jak i zdjęcia to po prostu mistrzostwo świata. Aga i Damian wyłapują najlepsze momenty z uroczystości, które podkreślają piękno ceremonii. Tak przynajmniej wg. nas było na naszym ślubie i weselu ! Mamy wspaniałą pamiątkę z tego ważnego dla nas dnia i cieszymy się bardzo, że wybraliśmy ProAction do realizacji materiału.

Była to najlepsza decyzja !

Co bardzo nam zaimponowało oprócz ujęć, jakości, pomysłowości w obróbce i montażu, to sposób w jaki Ci ludzie pracują. Ani my, ani goście nie byliśmy osaczeni kamerami, aparatami. Umiejętność tych ludzi wpasowania się w konwencję i niekrępowanie osób to podstawa. Polecamy gorąco każdemu kto chce mieć profesjonalne i pomysłowe podejście do tematu !

Reportaż z uroczystości Ani & Karola dostępny jest pod tym linkiem: Click!

☆ Fotograf ślubny Wrocław ☆ Teledysk ślubny Wrocław ☆

kamerzysta na ślub

K&Ł

Firma Proaction towarzyszyła nam w dniu naszego ślubu. Pełen profesjonalizm i zaangażowanie sprawiły, że film i zdjęcia wyszły bardzo fajnie, jesteśmy zadowoleni i ze spokojem polecamy ich usługi naszym znajomym.

Szczerze polecamy
K&Ł

K&Ł - Referencje

Zdjęcie wyróżnione przez VOGUE Italia: Click!

fotografia ślubna wrocław

Justyna & David | Zamek Książ

Zdjęcia i film są super!
Właśnie wczoraj oglądaliśmy nasz film ślubny… i to juz po raz piaty! Super pamiątka. Wszystkim przyjaciołom i rodzinie bardzo się podoba. Jesteśmy bardzo zadowoleni z rezultatów Państwa pracy!
Pozdrawiamy serdecznie, J&D

Zapowiedź reportażu ślubnego z uroczystości Justyny & Davida dostępny jest pod tym linkiem: Click!
Teledysk ślubny z uroczystości Justyny & Davida dostępny jest pod tym linkiem: Click!

J&D - Referencje ☆ Fotograf ślubny Wrocław ☆ Film ślubny Wrocław ☆

film ślubny wrocław

Nulka & Tulek | Villa Caprice

DZIĘKUJEMY ZA CUDNY MATERIAŁ Z NASZEGO ŚLUBU 🙂 🙂 🙂 FILM,TELEDYSK ,ZDJĘCIA…. ECH… PIĘKNE !!!!!! DZIĘKUJEMY ZA KAWAŁ DOBREJ ROBOTY !!!!! Praca wykonana na 6+ z plusem 🙂 Piękne zdjęcia oraz film podkreśliły wyjątkowość tego ważnego dla nas dnia. Dziękujemy za wyczucie, smak i klasę oraz cierpliwość i wytrwałość, w tym – by przy nas nie dać się zwariować 😉 Aga z Damianem jesteście bardzo ciepłymi i przesympatycznymi ludźmi , uśmiech nie znika nigdy z Waszych ust, dlatego też pewnie świetnie się nam razem współpracowało 🙂 Materiał rewelacyjny i na pewno będzie pamiątką, do której często będziemy wracać 🙂 Pozdrawiamy i raz jeszcze dziękujemy :**, Nulka i Tulek

Reportaż z uroczystości Nulki & Tulka dostępny jest pod tym linkiem: Click!
Teledysk ślubny z uroczystości Nulki & Tulka dostępny jest pod tym linkiem: Click!

A&A - Referencje ☆ Fotograf ślubny Wrocław ☆ Teledysk ślubny Wrocław ☆

zdjęcia ślubne wrocław

M&P

Szukając fotografa ślubnego, odwiedziliśmy wiele stron internetowych i przejrzeliśmy setki zdjęć. Szukaliśmy poleceń od znajomych, ale… no właśnie. Zdjęcia ładne, kolorowe, dobra jakość, ale każdy z nich miał takie same – a to w wielkiej ramie, a to z „rzucanego” aparatu. Nie tego chcieliśmy! Szukaliśmy zdjęć, które nas urzekną, takich z „duszą”… Takie właśnie znaleźliśmy na stronie Agnieszki i Damiana.

Spodziewaliśmy się pamiątkowych fotek a otrzymaliśmy piękny album z artystyczną wizją tak ważnego wydarzenia w naszym życiu.

Zdjęcia wyrażają emocje i uczucia i oddają nastrój chwil. Agnieszka i Damian pracowali bardzo profesjonalnie, byli zawsze we właściwym miejscu. Podczas wykonywania reportażu byli zupełnie niewidoczni – sami nie wiemy, kiedy zrobili nam te cudowne, ale jakże intymne i subtelne zdjęcia.

Kościół, który wybraliśmy – nasz wymarzony, okazał się być w remoncie – czy to Im przeszkodziło? Skąd! Ujęcia są tak idealnie wymierzone, iż nikt by się nie domyślił, że milimetr poza kadrem wiszą ogromne płachty folii i stoją rusztowania 🙂 Każdy z naszych 178 gości się znalazł na zdjęciu, nikt nie został pominięty!

Cytując słowa piosenki: „W życiu piękne są tylko chwile…” – dziękujemy, że uwieczniliście je nam na zawsze!
M&P

M&P - Referencje ☆ Fotograf ślubny Wrocław ☆

kamerzysta na ślub

Ilona & Tomasz

Radość, stres, wzruszenie, łzy, zaskoczenie. Te wszystkie emocje towarzyszą młodym parom w czasie ślubu!
Czy można je utrwalić i sprawić, że mimo upływu lat zawsze z taką samą siłą będą do nas wracały?
Agnieszka i Damian doskonale wiedzą jak to zrobić! Zdjęcia i filmy, które wykonują to nowoczesne dzieła sztuki! Ich cierpliwość, doświadczenie, wskazówki i poświęcenie w połączeniu z umiejętnościami i profesjonalnym sprzętem, dają powalający efekt. Jeśli pamiątki ze ślubu takie jak zdjęcia czy film mają dla Was ogromne znacznie! Koniecznie zapytajcie ich o wolny termin! 😉

Serdecznie polecamy! Ilona i Tomek

I&T - Referencje ☆ Fotograf ślubny Wrocław ☆ Teledysk ślubny Wrocław ☆

Fotografia ślubna Wrocław

Sabina & Maciek

Hej! No cóż możemy powiedzieć… Rewelacja! Nie dość, że jesteście fajnymi ludźmi to jeszcze niesamowicie profesjonalni, nawet potężny korek Wam nie straszny 🙂 Zawsze znajdziecie wyjście awaryjne 😉 Wasze zdjęcia i film odzwierciedlają w pełni emocje, które nam towarzyszyły w tym wyjątkowym dniu.
Agnieszko, Damianie jeszcze raz Wam dziękujemy za cudowną pamiątkę !

Fotografia ślubna Wrocław

A i jeszcze jedno, jeden z naszych gości, jak zobaczył zdjęcia i film, powiedział:
„Wyglądają wszyscy, jak rodzina Carringtonów 🙂 🙂 🙂 ”

Pozdrawiamy,
Sabina i Maciek

kamerzysta na ślub

E&M

Jesteśmy pod bardzo dużym wrażeniem sposobu, w jaki pracuje Pan Damian. Zarówno my jak i goście w żadnym momencie nie czuliśmy się spięci, z powodu jego obecności z kamera na naszym ślubie jak i weselu. Wszystko w pełni profesjonalne. Film po prostu mistrzostwo świata! Razem z mężem krótko po jego odbiorze potrafiliśmy oglądać go kilka razy dziennie, ze łzami w oczach. Do dzisiaj ,pomimo ,że już rok jesteśmy małżeństwem oglądamy go przynajmniej raz w tygodniu „) Otrzymaliśmy taka pamiątkę o jakiej nawet nam się nie śniło. Również osoby, które nawet nie były na naszym weselu oglądając materiał były pod wrażeniem. Film wykonany bardzo ekspresyjnie, nie ma miejsca na nudę czy wujka jedzącego przez 5 minut kotleta.

Gdybyśmy mieli wybierać raz jeszcze, bez zastanowienia postawilibyśmy na proaction. Z czystym sumieniem.

Co prawda na Film zdecydowaliśmy się bardzo późno, bo 3 miesiące przed ślubem, po namowach rodziny, wcześniej wydawało nam się , że to tylko kolejny wydatek. Oglądniemy go raz i będzie kurzył się na półce, całe szczęście ze posłuchaliśmy się tych rad i udało nam się wcisnąć w grafik Pana Damiana! Teraz mamy pamiątkę dla nas i naszych dzieci, aktualnie jestem w ciąży wiec mam nadzieje, ze już nie długo pooglądamy sobie film z naszą córeczka. Ślicznie dziękujemy Panie Damianie, że był Pan z nami w ten wyjątkowy dla Nas dzień! Polecam każdemu, nie zastanawiacie się, nie będziecie żałować „)

E&M - Referencje ☆ Film ślubny Wrocław ☆ Teledysk ślubny Wrocław ☆

kamerzysta ślubny wrocław

I&M

Wyobraźcie sobie wymarzone zdjęcia z Waszego wesela – niepowtarzalne, oddające atmosferę tych ważnych dla Was chwil i przy tym po prostu piękne! Takie dokładnie zdjęcia zrobili dla nas Aga i Damian! Gdybyśmy raz jeszcze stanęli przed wyborem fotografa na nasze Wesele, na pewno podjęlibyśmy tą samą decyzję! Podczas całej ceremonii i przyjęcia Aga z Damianem blisko za nami podążali a ich obecność była jednocześnie bardzo subtelna. To wszystko pozwoliło uchwycić te prawdziwe, niepozowane emocje i cieszyć się nimi ponownie za każdym razem gdy przeglądamy nasz ślubny album. W bardzo krótkim czasie nawiązała się między nami ciepła, przyjacielska relacja, która dodatkowo zachęcała nas do pełnego im zaufania! Dzięki temu także sesja po ślubie, której się obawialiśmy, okazała się wielką przygodą! Z całym przekonaniem możemy też powiedzieć, że Aga ma niewątpliwy talent i niepowtarzalne „oko”.

Dziękujemy – po prostu!
I&M

I&M - Referencje

Zdjęcie wyróżnione przez VOGUE Italia: Click!

clip ślubny wrocław

P&M

Witajcie,
jeszcze raz dziękujemy za miłą współpracę i cudowny efekt!
Zdjęcia są magiczne! 🙂
Jesteśmy bardzo zadowoleni. Dzięki!
Pozdrawiamy, P&M

P&M - Referencje ☆ Fotograf ślubny Wrocław ☆ Zdjęcia ślubne Wrocław ☆

polecany fotograf ślubny wrocław

Dagmara & Maciej | Pałac Sulisław

Witamy 🙂 na wstępie chcieliśmy wyrazić nasze ogromne zadowolenie z wyników Waszej pracy! Zarówno materiał filmowy jak i zdjęcia niezwykle nam się podobają i przewyższyły nasze oczekiwania. Z wielkim uśmiechem na twarzy oglądamy już drugi dzień non stop 🙂 Jesteśmy bardzo wdzięczni za super pomysł uchwycenia naszego ważnego dnia w życiu i jeszcze raz przesyłamy WIELKIE DZIĘKI!!!

Reportaż z uroczystości Dagmary & Macieja dostępny jest pod tym linkiem: Click!
Teledysk ślubny z uroczystości Dagmary & Macieja dostępny jest pod tym linkiem: Click!

D&M - Referencje ☆ Fotograf ślubny Wrocław ☆ Teledysk ślubny Wrocław ☆

polecany kamerzysta ślubny wrocław

K&K

Serdecznie polecam !!! Zdjęcia przepiękne, super współpraca oraz pełen profesjonalizm 🙂 mamy cudowną pamiątkę z Naszego niezapomnianego, wielkiego DNIA . Dziękujemy

K&K - Referencje ☆ Fotograf ślubny Wrocław ☆ Zdjęcia ślubne Wrocław ☆

najlepszy kamerzysta ślubny wrocław

A&M

Oczekiwaliśmy aby nasze zdjęcia były pełne emocji, wzruszeń… pełne życia. Chcieliśmy aby film dostarczył wspomnień, dokładnie uwiecznił najważniejsze momenty „tego” dnia, łzy bliskich, uśmiech przyjaciół i naszą miłość. Wybór padł na ProAction, gdyż tylko oni spełniali te wymagania!!! Profesjonalne podejście do tematu, łatwy kontakt, ciekawe pomysły, pełne zaangażowanie a przede wszystkim mnóstwo cierpliwości tylko utwierdziło nas w decyzji.

Na naszym ślubie ProAction było w komplecie i foto, i film – efekt piorunujący!!!

Jesteśmy zachwyceni współpracą, piękne uchwycone chwile, zaskakujące detale, wymarzone kadry i przepiękne kolory. Do tej pory wspominamy cudowną atmosferę zarówno w dniu ślubu, jak i podczas pleneru. Wciąż wracamy do tamtych chwil, pięknych chwil dzięki Wam kochani! Dziękujemy za pamiątkę na całe życie.

Pozostajemy w kontakcie, mamy nadzieje, że tak zostanie i znów będzie okazja do nowych wyzwań. Ostatnim razem zachwyciliście nas na 1. Komunii Świętej, w roli głównej Julia!!!
I znów emocje, emocje, emocje… pięknie było!!!

Czekamy na kolejne:)))))))))
Pozdrawiamy A&M

A&M - Referencje ☆ Fotograf ślubny Wrocław ☆ Kamerzysta ślubny Wrocław ☆

opinie o fotografie ślubnym

Julia

Kochani, brakuje mi słów, aby Wam podziękować, tworzycie wspomnienia, które będą z nami zawsze, właśnie dzięki Wam. Praca, która wykonujecie pozwala na wspomnienie najważniejszych chwil w życiu, wywołuje radość, powracają emocje, tak mocne, że wywołują łzy… Agnieszko i Damianie, miło nam, że byliście z nami w tym szczególnym dla naszej rodziny dniu, jeszcze raz dziękujemy.
Pełen szacunek i podziw dla Waszej pracy!
Agnieszka, Julia, Mariusz

Reportaż/Teledysk z uroczystości Pierwszej Komunii Świętej Julii dostępny jest pod tym linkiem: Click!

Julia - Referencje ☆ Fotografia I komunii świętej Wrocław ☆ Teledysk z uroczystości I komunii świętej Wrocław ☆

polecany fotograf ślubny

A&S

ProAction nie potrzebuje żadnej rekomendacji, profesjonalizm widoczny jest na każdym zamieszonym zdjęciu czy filmie. Fantastyczni młodzi ludzie, którzy robią to co lubią, jednym słowem odpowiedni ludzie na odpowiednim miejscu.

Trudno wyrazić to co kryją nasze serca oglądając zdjęcia i film, to coś niesamowicie fantastycznego.

Jeszcze raz szczerze dziękujemy za uchwycenie tej jedynej chwili, która już nigdy się nie powtórzy jednak dzięki Waszej pracy możemy zafundować sobie regularną dawkę ogromnych emocji uwiecznionych na cudownych zdjęciach i filmie. Im lepsze zdjęcia oraz film tym częściej się do nich wraca…my nasze oglądamy nieustannie.

Współpraca z Wami była czystą przyjemnością!
Sto procent satysfakcji. Dziękujemy
A&S

A&S - Referencje ☆ Fotograf ślubny Wrocław ☆ Kamerzysta ślubny Wrocław ☆

polecany kamerzysta ślubny

J&M | Zamek Książ

Niesamowita Para fotografów z pasją…

Poszukując „tego jedynego” fotografa, który udokumentowałby chwilę naszego ślubu straciliśmy wiele czasu i nerwów, aż w końcu trafiliśmy do ProAction.

Ujęła nas ich umiejętność wsłuchania się w to, czego chcemy i nie narzucanie nam swojej wizji. Z jednej strony wzięli pod uwagę nasze marzenia, a z drugiej dodali swoją wiedzę i cudowne umiejętności – efekt fantastyczny. Profesjonalizm i pasja jest widoczna w każdym zdjęciu. Podoba mi się to, że wciąż szukają nowych , ciekawych ujęć, że nie boją się podejmować ryzyka. Pierwsi fotografowie, którzy nie zaproponowali nam sztampowych rozwiązań z cyklu sesja na sianie bądź w słonecznikach. Jesteśmy wciąż w kontakcie i jestem pewna, że jeszcze nie jedno ważne wydarzenie z naszego życia udokumentujemy z ProAction.

Trzymajcie tak dalej, unikajcie powtarzania i schematów a wiele sukcesów przed Wami 🙂

Polecamy wszystkim J&M

J&M - Referencje ☆ Fotograf ślubny Wrocław ☆ Zdjęcia ślubne Wrocław ☆

najlepszy fotograf ślubny

M&M

Długo nie mogliśmy znaleźć odpowiedniego fotografa na nasze wesele, ale  jak tylko spotkaliśmy się z Agnieszką i Damianem od razu zaiskrzyło i zdecydowaliśmy się na współpracę z nimi bez zawahania. I to był strzał w dziesiątkę!

Agnieszka i Damian są bardzo sympatycznym małżeństwem, z pasją do filmu i fotografii, kreatywni, z indywidualnym podejściem do  klienta. Mają świetne pomysły na zdjęcia i na filmy – naszym teledyskiem  ślubnym wszyscy goście byli zachwyceni, a film ślubny można oglądać w nieskończoność i nigdy się nie nudzi.

Natomiast zdjęcia przewyższyły nasze oczekiwania – są piękne i oryginalne, pełne pozytywnych emocji. W niebanalny sposób zostało uchwyconych wiele wspaniałych momentów, ludzi i przedmiotów.

Współpraca z ProAction to była czysta przyjemność, niewidzialni podczas wesela

– uchwycili mnóstwo  świetnych momentów pozostając niezauważalnym dla gości jednocześnie przebywając tam gdzie potrzeba.

Jeszcze raz BARDZO BARDZO dziękujemy za świetne zdjęcia i super filmiki, najlepszą rekomendacją są przecież one a my tylko pieczętujemy to naszym zachwytem.
Serdecznie pozdrawiamy i na pewno do zobaczenia 🙂

M&M - Referencje ☆ Fotograf ślubny Wrocław ☆ Film ślubny Wrocław ☆

najlepszy kamerzysta ślubny

K&J | Borek Strzeliński

Drodzy Agnieszko i Damianie, bardzo dziękujemy za niesamowite uwiecznienie najpiękniejszych chwil z naszego ślubu i wesela. Zarówno my jaki i wszyscy, którzy mieli okazję podziwiać materiały z uroczystości i pleneru są pod ogromnym wrażeniem Waszego talentu i profesjonalizmu. Cudowne, pełne emocji ujęcia, żywe kolory, nietuzinkowe pomysły – w pełni oddają uczucia naszego najpiękniejszego dnia, będącego początkiem wspólnego życia i urzekają pięknem detali.

Efekt końcowy przerósł nasze najśmielsze oczekiwania. Kiedy tylko powracamy myślami do tamtych chwil, sięgamy po zdjęcia i film, które sprawiają, że czujemy się niemal tak jak wtedy 🙂

K&J - Referencje ☆ Fotograf ślubny Wrocław ☆ Teledysk ślubny Wrocław ☆

fotografia ślubna Borek Strzeliński

http://proaction.com.pl/
http://proaction.com.pl/blog
e-mail: kontakt@proaction.com.pl
tel. kom.: 694-467-171
tel. kom.: 603-311-950