Teledysk ślubny Hotel Monopol | Agata & Łukasz

Teledysk ślubny Hotel Monopol
☆ Teledysk ślubny Hotel Monopol ☆ Film ślubny ☆ Ujęcia z drona ☆ Kościół Uniwersytecki ☆

Po zdjęciowej zapowiedzi sprzed kilku tygodni, dziś ponownie wracamy do luksusowego i niepowtarzalnego Hotelu Monopol oraz najpiękniejszego – naszym skromnym zdaniem ;-) – kościoła p.w. Najświętszego Imienia Jezus we Wrocławiu z zapowiedzią cudownego, międzynarodowego wesela Agaty i Łukasza.

Ujęcia z lotu ptaka, na których bardzo zależało Parze Młodej, były zdecydowanie trafnym wyborem, ponieważ pozwoliły one nam uzyskać niepowtarzalny krajobraz Wrocławia, letnich tarasów Hotelu Monopol, Kościoła Uniwersyteckiego i olśniewającej białej dorożki, którą Nowożeńcy jechali na salę weselną.

Podczas tej realizacji – oprócz pięknych ludzi i miejsc czy wspaniałej muzyki saksofonowej na żywo – zaimponowała nam niezwykła więź jaka wytworzyła się między polską i włoską częścią zaproszonych gości weselnych. Takiej zabawy i nastawienia życzymy wszystkim Młodym Parom i ich gościom. Mamy nadzieję, że teledysk ślubny choć trochę przekazuje opisane przez nas odczucia.

P.S. Agato, Łukaszu. Jeszcze raz dziękujemy za zaufanie, jakim nas obdarzyliście… oraz cudowny pomysł i melodię do Waszego teledysku ślubnego!

Agata & Łukasz | Hotel Monopol from ProAction Fotografia i Film on Vimeo.

  13 Comments. Leave your Comment right now:

  1. by Mery Dp

   Bellissimi!!!

  2. by Ewe Kad

   Agatko cudownie wyglądaliście i piękny ślub.

  3. by Kasia

   Pieknie!

  4. by Magdalena Ł.

   Ajaj ❤ się wzruszyłam ❤

  5. by Ewelina

   Agatko przepięknie wyglądałaś! Łukasz bardzo elegancko i mieliście piękny ślub!

  6. by Dorota

   Cudowne!!!!❤

  7. by Edyta Lewandowska

   Nie będę się powtarzała… ale w sumie… czemu nie Jesteście WIELCY!

  8. by Kasia

   Szacun. Mega robota!

  9. by Agnieszka

   Pięknie i mnóstwo emocji ❤️

  10. by Numpsa A.

   Brak słów! ❤

  11. by Emilia M.

   ProAction jesteście niesamowici. Wasze filmy to po prostu mistrzostwo świata. Jeśli ktoś dzisiaj mówi mi , że nie chce filmu że ślubu bo i tak to nie będzie oglądał śmieje się pod nosem. My z mężem oglądaliśmy już nasz chyba z 10000000 razy ❤❤❤ dobra robota.

  12. by Loide Canta

   Bellissimi ❤❤❤

  13. by Agata R.

   Achhhh… I ochhhhh…. ❤❤❤ Łezka w oku się kręci za każdym razem!!! Dziękujemy Wam kochani za tę wyjątkową pamiątkę!!! Jesteście najlepsi i gdybym miała wybrać po raz kolejny, nigdy nie zdecydowałabym się na nikogo innego!!!! ❤❤❤ ❤❤❤

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.

  You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>