Niedawno prezentowaliśmy teledysk ślubny Ani i Karola. Dziś zapraszamy do obejrzenia całego reportażu z Ich wyjątkowej uroczystości ślubnej, która miała miejsce w Haston City Hotel. Cudowna, ciepła i przesympatyczna Para Młoda a przy Nich mnóstwo wyłapanych emocji. Dziękujemy za przemiłą współpracę i mamy nadzieję – do zobaczenia :)

Poniżej kilka słów o ProAction ;) od naszej Pary Młodej:
„100 % Profesjonalizmu. Od podpisania umowy po odbiór materiałów. Ujęcia filmowe jak i zdjęcia to po prostu mistrzostwo świata. Aga i Damian wyłapują najlepsze momenty z uroczystości, które podkreślają piękno ceremonii. Tak przynajmniej wg. nas było na naszym ślubie i weselu ! Mamy wspaniałą pamiątkę z tego ważnego dla nas dnia i cieszymy się bardzo, że wybraliśmy ProAction do realizacji materiału. Była to najlepsza decyzja ! Co bardzo nam zaimponowało oprócz ujęć, jakości, pomysłowości w obróbce i montażu, to sposób w jaki Ci ludzie pracują. Ani my, ani goście nie byliśmy osaczeni kamerami, aparatami. Umiejętność tych ludzi wpasowania się w konwencję i niekrępowanie osób to podstawa. Polecamy gorąco każdemu kto chce mieć profesjonalne i pomysłowe podejście do tematu !”


Teledysk ślubny Ani & Karola. Życzymy miłego oglądania.

Ania & Karol | Haston City Hotel from ProAction Fotografia i Film on Vimeo.

  9 Comments. Leave your Comment right now:

  1. by Sonia Berek

   Jest PIĘKNIE!

  2. by Natalia Piasecka

   Lecę po wino i oglądam ;)

  3. by Marzena Tomalak

   Fantastyczne!

  4. by Natalia Małek

   Piękny reportaż!

  5. by Danuta Krupińska

   PIĘKNIE…jak zawsze :)

  6. by Jadwiga Maślak

   Coś pięknego! Zdjęcia marzenie…

  7. by Fabia Miler

   Super super super !

  8. by Klaudia Rydzyk

   Mało! ;)

  9. by Kaja Faja

   Piękny repo!

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.

  You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>