Środek sezonu, dyski pełne, mnóstwo pracy a tymczasem na naszym blogu zapowiedź sesji ślubnej zrealizowanej w niezwykle wymagających przestrzeniach jednego z wrocławskich kin ;-) Niebawem więcej zdjęć z tego klimatycznego miejsca. Zapraszamy!

Sesja ślubna - Kino


Kilka tygodni temu była zapowiedź. Dziś cały reportaż (około 130 zdjęć) z uroczystości ślubnej Dagmary i Macieja. Cudowna Para Młoda, przepiękny Pałac Sulisław, mnóstwo emocji i totalne szaleństwo na parkiecie. Dziękujemy za przemiłą współpracę i mamy nadzieję – do zobaczenia :)

Poniżej kilka słów od naszej Pary Młodej:
Witamy :) na wstępie chcieliśmy wyrazić nasze ogromne zadowolenie z wyników Waszej pracy! Zarówno materiał filmowy jak i zdjęcia niezwykle nam się podobają i przewyższyły nasze oczekiwania. Z wielkim uśmiechem na twarzy oglądamy już drugi dzień non stop :) Jesteśmy bardzo wdzięczni za super pomysł uchwycenia naszego ważnego dnia w życiu i jeszcze raz przesyłamy WIELKIE DZIĘKI!!!

Dagmara i Maciej - Galeria z reportażu 01

Dagmara i Maciej - Galeria z reportażu 02

Dagmara i Maciej - Galeria z reportażu 03

Continue Reading…Nie tak dawno, ojej… to już 4 lata temu miałam przyjemność wykonywać zdjęcia z reportażu ślubnego Kasi i Łukasza. Jedno z ich zdjęć plenerowych zostało nawet wyróżnione na łamach prestiżowego magazynu „Vogue Italia”. Było mi bardzo miło towarzyszyć im podczas kolejnej uroczystości w ich wspólnym życiu. Tym razem Kasia z Łukaszem odwiedzili Polskę by ochrzcić swoją córeczkę. Hanna to modelka idealna! Nie płacze, niczego się nie boi, jest grzeczniutka, a w dodatku cały czas się uśmiecha. Zapraszamy do obejrzenia reportażu z uroczystości chrztu Hanny.

Ceremonia Chrztu św.: Kościół Garnizonowy p.w św. Elżbiety we Wrocławiu
Przyjęcie: Art Hotel we Wrocławiu

Chrzest Hanny - Galeria z reportażu 01

Chrzest Hanny - Galeria z reportażu 02

Chrzest Hanny - Galeria z reportażu 03

Continue Reading…


Pałac Sulisław to urocze miejsce do którego zabrali nas wczoraj Dagmara i Maciej aby uwiecznić Ich malowniczą i pełną emocji uroczystość zaślubin. Niebawem na naszym blogu cały reportaż ślubny z tego wyjątkowego zakątka Opolszczyzny. Zapraszamy!

D&M - Pałac Sulisław


A dziś w roli głównej fenomenalna modelka Hanna!
Jeszcze cieplutkie zdjęcie z minionej niedzieli.
Już wkrótce cały reportaż z uroczystości chrztu na naszym blogu. Zapraszamy!

Hanna - Chrzest - Zapowiedź


Jeszcze nie zdążyliśmy ogarnąć sezonu 2013 a w minioną sobotę musieliśmy pakować plecaki na ślub Ani i Andrzeja. Już niedługo będziecie mogli zobaczyć reportaż z ich uroczystości. Zaglądajcie na naszego bloga regularnie, aby nie przegapić żadnego z naszych ślubnych wpisów ;-)

Tymczasem nadrabiamy fotograficzne zaległości z VOGUE, który wyróżnił kolejne prace ProAction. W tej chwili w naszej VOGUE’owej galerii znajdują się zdjęcia ślubne i plenerowe. W niedługim czasie mamy nadzieję to zmienić i powiększyć ją także o „zdjęcia po godzinach”. Trzymajcie za nas kciuki!

Kolejne wyróżnienia VOGUE - galeria 1

Continue Reading…


Zdjęcie tygodnia - Obrączki


Witajcie! Miło nam donieść, że VOGUE, jeden z najbardziej znanych magazynów modowych na świecie, po raz kolejny docenił nasze starania! : ) Wyróżnione zdjęcie poniżej:

Kolejne wyróżnienie w VOGUE Italia - galeria 1

Kolejne wyróżnienie w VOGUE Italia - galeria 2


Wczoraj późno w nocy dotarły do nas wspaniałe wieści. Nasze zdjęcie zostało wyróżnione na łamach włoskiego
VOGUE’a! To wielki zaszczyt być publikowanym obok tak wielu inspirujących artystów.

ProAction na łamach VOGUE'a - galeria 1

ProAction na łamach VOGUE'a - galeria 2


Zdjęcie tygodnia - Asia i Marcin


04lut

The Black

Pozdrawiamy i polecamy zespół The Black z którym mieliśmy przyjemność współpracować na jednej z ostatnich imprez jeszcze przed Sylwestrem. Dzięki za ekstra atmosferę! Mamy nadzieję do zobaczenia!

The Black - Galeria z reportażu 01

Continue Reading…


Zdjęcie tygodnia - Ania i SebastianZdjęcie tygodnia - Ania i Nick